Vyhledat:

Akuální informace

ZMĚNA ADRESY:

Firma je na nové adrese Praha 4, Rozvodova 12/324, vchod z ulice Lešetínská

Bez nadpisu

 
 

O provozovateli

pohled_z_vnejsi.jpg

 

 

Stále se zvyšující objem prodeje plynospotřebičů renomovaných výrobců dává zákazníkům bohaté možnosti výběru podle osobních kritérií a požadavků. Zajímavým obchodním artiklem jsou campingové spotřebiče a nejrůznější pájecí a opalovací soupravy.

Snahou společnosti KOVOSERVIS-plyn je poskytovat služby na vysoké odborné úrovni ke spokojenosti všech zákazníků a odběratelů. Jsme kvalifikováni k podávání odborných informací o technických parametrech výrobků.

 

 

 

 

 

 

 

Mezi nejvýznamější obchodní partnery patří: 

  • montážní a servisní firmy
  • bytová družstva a správci domovního fondu                        
  • výrobci kuchyní na míru
  • realitní kanceláře
  • projektanti
  • občané 

Pro realitní kanceláře a správce majetku bytového fondu jsou prováděny výměny plynospotřebičů (topidel, sporáků, průtokových ohřívačů vody a plynových kotlů). Práce jsou zajišťovány komplexně: od dopravy, montáže a uvedení do provozu až po záruční a pozáruční servis. Od 1. srpna 2013 provádíme u spotřebičů kategorie B / komínové / povinné měření koncentrace CO v ovzduší u spotřebiče, koncentraci CO ve spalinách, tah komínu a teplotu spalin.

Velkoobchodně je dodáváno zboží i náhradní díly v cenách s dojednanými rabaty. Obchodním partnerům jsou poskytovány množstevní slevy dle nákupní karty. Zboží je rozváženo odběratelům i konečným zákazníkům.

 

pohled_zevnit__.jpg  -